Apartamento Vacacional En Cancun Con Piscina

  • 70 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Apartamento Vacacional En Cancun Con Piscina, som ligger i distriktet Cancúns centrum ungefär 20 minuters promenad från Plaza Las Américas, har plats för upp till 4 gäster. Wi-Fi och en parkering finns också i den här lägenheten.

För dem som föredrar att laga sin egen mat har den här 70 m² stora lägenheten ett komplett kök.

Lägenheten ligger ett stenkast från Isla Blanca. Turisterna kan besöka Parque Urbano Kabah inom 1 km från boendet. Inom 10 minuters bilresa från Apartamento Vacacional En Cancun Con Piscina med 2 sovrum hittar du Torre Escenica.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Apartamento Vacacional En Cancun Con Piscina
Hermoso Penthouse Rooftop Con Alberca
Mobilpris

Hermoso Penthouse Rooftop Con Alberca

6.6
Ganska bra 5 recensioner
229 m från boendet
USD 188 USD 169
per natt
Departamento De Lujo En Malecon
Mobilpris

Departamento De Lujo En Malecon

252 m från boendet
USD 150 USD 135
per natt
Apartamento En Cancun
Mobilpris

Apartamento En Cancun

303 m från boendet
USD 151 USD 136
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Cancun Flygplats
    15 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Fitnesscenter

    Boendetjänster

    • 24-timmars reception
    • 24-timmars säkerhet

    Fritid

    • Utomhusbassäng

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Trädgårdsmöbler

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 18:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi på Apartamento Vacacional En Cancun Con Piscina?
      Internet tillhandahålls gratis på Apartamento Vacacional En Cancun Con Piscina.
    • Accepterar Apartamento Vacacional En Cancun Con Piscina husdjur?
      Apartamento Vacacional En Cancun Con Piscina tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Cancun Flygplats
    15 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Apartamento Vacacional En Cancun Con Piscina

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng